To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas daktarą ir sako...

Ateina žmogus pas daktarą ir sako:
- Oi, daktare, kai paliečiu petį pirštu, man taip skauda, o kai čia liečiu, taip pat skauda, o kai čia - man taip skauda!
O daktaras atsako:
- Na, žinoma, skauda, juk jūsų pirštas sulaužytas!

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Dygliuotasis vaistas

Alijošius dėl mėsingų, dygliuotų lapų primena kaktusus, tačiau priklauso lelijinių šeimai. Jį vadina pirmosios pagalbos augalu ir vartoja farmacijoje, kosmetikoje.

Alijošiaus šaknys nedidelės, lapai mėsingi, gausiai suaugę. Juose yra daug vitaminų, mineralų, fermentų. Alijošius - unikalus augalas. Išrovus jis dar išgyvena kelis mėnesius ar net metus. Jame yra medžiagų, kurios padeda žaizdoms užgyti. Senoliai, pastebėję šią savybę, pritaikė ją. Savo gydomąja galia šis augalas buvo žinomas dar senovės egiptiečiams, graikams, alžyriečiams, arabams, indėnams, kinams.

Alijošių, kaip kosmetikos priemonę, naudojo Kleopatra. Žyniai juo rekomenduodavo gydyti žaizdas, nudegimus, furunkulus, esant nemigai, virškinimo sutrikimams, skausmams, užkietėjus viduriams, sutrikus inkstų darbui ir kt.

Indėnai ir meksikiečiai alijošių vartojo gerinti virškinimui. Kuboje alijošių sultimis su romu gydydavo peršalimo ligas, o Kongo medžiotojai juo gindavosi nuo prakaito (apsidėdavo kūną alijošių lapais).

Sultinguose alijošiaus lapuose yra antraglikozidų, dervų, eterinių aliejų, fermentų, karčiųjų medžiagų, vitaminų, fitoncidų.

Šiame augale yra 20 iš 22 aminorūgščių, būtinų žmogui.

Neseniai mokslininkai jame surado dar vieną retą sudėtinį angliavandenį - acemananą, kuris vartojamas gydant gripą, opas.

Jame taip pat rasta medžiaga, stabdanti vėžinių ląstelių augimą. Biologiniai stimuliatoriai daro įtaką žmogaus augimui ir organizmo stiprinimui.

Alijošiaus sirupas vartojamas sergant mažakraujyste, jo vandens užpilas - odos ligoms, ekstraktas - radiacijos sukeltiems padariniams pašalinti.

Alijošiaus ekstrakto dedama į kremus, pienelius nuo raukšlių, naudojama esant sudirgusiai ir riebiai odai.

Šis augalas žinomas ir kaip tulžį varanti, laisvinamoji, stiprinanti imunitetą priemonė.

Jis yra natūralus augalinis antibiotikas - jo sultys naikina daugelį mikrobų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

labai geras vaistas

Bandem veikia

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai